01 Omslag-200
30 november 2019

De focus op waterstof op de SHK Essen 2020

Speciale beursgedeelte helemaal gericht op de energiedragers van de toekomst

SHK Essen

Waterstof is een energiedrager met enorm veel potentieel voor het energiesysteem. Het gas kan regeneratief worden geproduceerd en een klein percentage kan zelfs rechtstreeks in de bestaande aardgasinfrastructuur worden geïnjecteerd. Tijdens de SHK (Sanitär, Heizung, Klima) in maart 2020 ligt de focus op deze energiedrager van de toekomst.

Tijdens de vakbeurs voor sanitair, verwarming, klimaatbeheersing en digitale gebouwentechniek van 10 tot en met 13 maart 2020 zal alles gaan draaien om het thema ‘Waterstofpraktijk in dialoog’. Naast de exposanten zullen tijdens de beurs worden er diverse workshops aangeboden betreffende de waardeketen van waterstoftechnologie. Hierbij worden onder andere de volgende onderwerpen behandeld: waterstofinfrastructuren op wijk- en gebouwniveau, de toepassingsgebieden voor waterstof in de sector voor sanitair, verwarming en klimaatbeheersing, het verbinden van sectoren middels waterstof, voorschriften, toepassingen, apparatuur en componenten, en actualiteiten uit de wetenschap.

Meer informatie: www.shkesse.de